Plastová svěrná spojka - tvarovka 32x32x32mm T kus

VP05a

Nový produkt

Plastové svěrné spojky, tvarovky T kus jsou dodávány v pouze v celých baleních.

karton  48 ks.

Více informací

8000 ks

40 Kč

33 Kč bez DPH

-20%

50 Kč

AKCE

Minimální množství pro objednání je 48

Přidat na seznam přání

Zákaznické hodnocení

Zatím níkdo nehodnotil

Plastové svěrné spojky, tvarovky pro spojování plastových trubek k připojení objektů na vodovodní řady, průmyslové rozvody studené pitné a užitkové vody, závlahové systémy nebo provizorní stavební rozvody.

Jednoduchá a bezpečná spojovací technika, nízké hydraulické ztráty, každý spoj je možno následně rozebrat bez porušení trubky i tvarovky.

Plastové svěrné  tvarovky  jsou určeny ke spojování trubek ze všech druhů polyetylenu. Tvarovky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které odpovídají mezinárodním standardům. Umožňují rychlou montáž a je možné je použít opakovaně (pozor musí být čisté a nepoškozené). Spoj je dostatečně pevný a odolný proti vytržení a vibracím. Spojky jsou určeny pro tlakové rozvody pitné vody apod. Jsou vhodné pro rozvody vody na povrchu, v zemi nebo betonu

  • pro rychlé a bezpečné spojování polyetylenových trubek bez použití speciálního nářadí
  • pro rozvody pitné i užitkové vody, stlačeného vzduchu apod.
  • maximální provozní přetlak je PN 16 při teplotě -10°C až +25°C
  • je mechanicky odolná a je odolný i vůči UV záření.

T-kus (spojka) slouží k rozdělení potrubí. Jedná se o systém se svěrnou spojkou pro trubku o průměru 32mm. Na tento kus lze navázat plastovou trubkou, po té dalším libovolným spojem z naší nabídky. Jedná se o nové zboží na systém svěrných PPS spojek. Tímto způsobem lze spojovat libovolný počet IBC nádrží. 

Montáž plastových svěrných spojek a  redukcí:

  

Stavnové
Vstup32 mm
Výstup32 mm
Garance kvalityNa nabízené zboží se vztahuje 100% garance kvality a záruka spokojenosti, tj navrácení peněz za zboží po dobu 30dní. Na veškeré použité produkty poskytujeme záruku 12 měsíců, nové 24měs.
Vrácení zboží do 30 dníNa nabízené zboží se vztahuje 100% garance kvality a záruka spokojenosti, tj navrácení peněz za zboží po dobu 30dní. Na veškeré použité produkty poskytujeme záruku 12 měsíců, nové 24měs.
Komponentapro dolní výstup
Typpropojení IBC

Reviews

22 dalších produktů ve stejné kategorii: