bazénová chemie - alkalita plus bez obalu Zobrazit větší

alkalita plus bez obalu

Nový produkt

Přípravek k ustálení hodnoty pH bazénové vody

dostupné dle vlastního balení

balení probíhá do donesených obalů, tedy pouze osobní odběr na centrálním skladu.

Pro zaslání nebo odběr kdekoliv, vyberete produkt alkalita plus již v předpřipravených obalech.

Více informací

50000 ks

36 Kč

30 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Zákaznické hodnocení

Zatím níkdo nehodnotil

Přípravek k ustálení hodnoty pH bazénové vody - bez obalu

Vzhled a složení: Bílý krystalický prášek. Obsahuje hydrogenuhličitan sodný (CAS 144-55-8).

Působení: Alkalita plus je práškový přípravek na zvýšení alkality bazénové vody a stabilizaci pH. Alkalita je schopnost vody odolat okyselení. Označovaná také jako pufrační kapacita brání náhlým změnám hodnot pH (ve správném rozmezí 80–120 ppm) a optimalizuje účinek dalších přípravků na ošetřování bazénové vody. Hodnota alkality by měla být vždy upravená ještě před tím, než změříte a upravíte hodnoty pH a volného chloru.

Návod k použití: Před použitím přípravku změřte hodnotu celkové alkality. Pokud je nižší než 80 ppm, přidejte přípravek Alkalita Plus a pokud je vyšší než 120 ppm, přidejte přípravek pH-.

DávkováníPro zvýšení alkality o 10 ppm přidejte na každý 1 m3 (1 000 l) vody 18 g přípravku Alkalita Plus. Potřebné množství vypočítejte podle objemu svého bazénu. Odměřené množství prášku rozpusťte v několika litrech vody a roztok vlijte do bazénu v oblasti přítoku vody (případně do sběrače nečistot) za provozu filtračního zařízení. V jednom kroku nezvyšujte alkalitu o více než 50 ppm. Pokud je nutná větší úprava alkality, proveďte další dávkování až po dostatečném promíchání vody.

Pokyny pro první pomocPři nadýchání: Zajistěte přívod čerstvého vzduchu. Při styku s kůží: Zasaženou kůži omyjte mýdlem a vodou. Při zasažení očí: Oči s otevřenými víčky a vyjmutými kontaktními čočkami vyplachujte pod tekoucí vodou nejméně 15 minut. Při požití: Vypláchněte ústa a podejte napít větší množství vody. Vyhledejte lékaře.

Skladování: Přípravek skladujte v suchu v těsně uzavřených původních obalech při pokojové teplotě.Nikdy neskladujte společně s kyselinami. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: Nejméně 2 roky od data výroby při dodržení skladovacích podmínek.

Upozornění: Produkt není klasifikován jako nebezpečný. Je nutno vyloučit vznik prachu. Nikdy nemíchejte s  jinými přípravky!

Dodavatel: Logistika a obchod s.r.o. Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, Tel.: +420 608 666 005

Přímý dodavatel bazénové chemie více na navsechno.cz

Rozpustnost vvoda
Typúprava pH
látkaalkalita +
formaprášek

Reviews

13 dalších produktů ve stejné kategorii: