chlorové tablety

Nový produkt

200 g tablety s obsahem 90 % aktivního chloru 

přípravek pro průběžnou desinfekci bazénové vody

likviduje bakterie, brání tvorbě řas

dostupné v balení:

zasilkovna%20za%2029.png
Fotografie jsou ilustrativní

Více informací

Tento produkt již není na skladě

160 Kč

132 Kč bez DPH

-20%

200 Kč

AKCE

Minimální množství pro objednání je 50

  • 1kg
  • 5kg

Přidat na seznam přání

VYUŽITÍ:

úprava vody v bazénech

BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ:

H-věty jsou pro standardní věty o nebezpečnosti chemických látek a jejich směsí.

S-věty jsou standardní pokyny pro bezpečné nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky, a to podle dosud platného systému bezpečnostní klasifikace.

R-věty označují nebezpečné látky a přípravky, které vykazují jednu nebo více nebezpečných vlastností.

H-věty H34 - Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

S1/2: Uchovávejte uzamčené a mimo dosah dětí

S26: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc

S37/39: Používejte vhodné ochranné rukavice a ochranné brýle nebo obličejový štít

S45: V případě nehody, nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (je-li možno, ukažte toto označení)

 

NÁVOD  K POUŽITÍ:

Přípravek na úpravu bazénové vody chlorováním. Pomalu rozpustné chlorové tablety pro pravidelnou a dlouhodobou dezinfekci bazénové vody při běžném koupání. Používají se jako dezinfekční, proti porostový a antimikrobiální prostředek pro celosezónní údržbu a provoz otevřených nebo krytých bazénů. Dezinfekce je nejdůležitější částí údržby bazénové vody, neboť brání rozvoji řas, plísní, hub, odolných bakterií a virů. Tableta se ve vodě pomalu rozpouští a dochází k postupnému uvolnění chloru a tím k dezinfekci a oxidaci organických znečištění bazénové vody.

Návod k použití: 

Pro dosažení křišťálově čisté a trvale hygienicky nezávadné vody by měla být hodnota pH v rozsahu 6,8 - 7,4 (která zajišťuje největší účinnost dalších přípravků na úpravu vody a ovlivňuje funkci zařízení a životnost bazénu) a obsah aktivního chloru udržován v rozmezí 0,3 - 0,5 mg/l (která zajišťuje eliminaci růstu mikroorganismů). Pravidelně, nejméně 2x týdně změřte pomocí testovací soupravy hodnotu pH a koncentraci aktivního chloru v bazénu. Pokud je hodnota pH mimo uvedené rozmezí, použijte přípravky na snížení nebo zvýšení pH. Pokud je obsah aktivního chloru vyšší než 0,5 mg/l, bazén nepoužívejte, snižte dávkování chloru a vyčkejte, až tato hodnota klesne do uvedeného rozmezí.

Důležité: Pro správné používání přípravku je nezbytné používat testovací soupravu na měření hodnoty pH a aktivního chloru v bazénové vodě. Před prvním použitím chlorových tablet (po napuštění bazénu) proveďte vždy preventivní ošetření vody rychlorozpustným chlorovým přípravkem a upravte hodnotu pH bazénové vody na 6,8 - 7,4.

Dávkování:

Podle teploty vody a obsahu aktivního chloru pak přidávejte každých 6 dnů 1 – 2 tablety na 20 m3 vody (20 000 l), do teploty 25°C 1 tabletu a nad 25°C 2 tablety. Použitím jedné tablety (200g) se zvýší obsah aktivního chloru ve 100 m3 (100 000 l) vody o 1,75 mg/litr. Potřeba chloru pro zajištění optimálního množství aktivního chloru ve vodě se bude měnit v závislosti na teplotě vzduchu a vody, počtu koupajících, četnosti a intenzity dešťů a bouřek. Při dlouhodobě pěkném počasí, po bouřkách, při zvýšeném provozu bazénu a vyšší teplotě vody nárazově ošetření přípravkem chlornanem sodným. Naopak v průběhu chladnějších období provádějte chlorování v delších intervalech.

Aplikace tablet:

Lze přidávat plovákem: Do dávkovacího plováku vložte potřebné množství chlorových tablet. Nechte plovák, aby se volně pohyboval po hladině bazénu, kde je větší pohyb vody. Dávkovačem vestavěným do cirkulačního potrubí: Do dávkovače dejte potřebné množství tablet. Regulační ventily dávkovače nastavte tak, aby přibližně byla dodržována doporučená hodnota zbytkového obsahu chloru.

NIKDY NEHÁZEJTE TABLETY VOLNĚ DO BAZÉNU!

Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití!!! Používejte biocidní přípravky bezpečně.

Dodavatel: SparklyPool

Barvabílá
Rozpustnost vvoda
Typchlorové tablety
látkachlorové tablety
formatablety

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

chlorové tablety

chlorové tablety

200 g tablety s obsahem 90 % aktivního chloru 

přípravek pro průběžnou desinfekci bazénové vody

likviduje bakterie, brání tvorbě řas

dostupné v balení:

zasilkovna%20za%2029.png
Fotografie jsou ilustrativní

16 dalších produktů ve stejné kategorii: